SPÓJRZ INACZEJ - kontynuacja
11 maja zakończyła się druga edycja warsztatu dla nauczycieli: "Spójrz  inaczej kl. IV-VIII". Przez cały tydzień trener programu przekazywała nam to co jest ważne w pracy wychowawczo-profilaktycznej ze starszą młodzieżą. Uczyliśmy się, rozmawialiśmy, dzieliliśmy doświadczeniami oraz dobrym humorem. Po spotkaniach teoretycznych połączonych z integracją przygotowywaliśmy lekcje w oparciu o autorskie scenariusze programu "Spójrz inaczej". Na koniec prowadziliśmy lekcje z młodzieżą pod okiem pani trener oraz koleżanek i kolegów z warsztatu, które potem szczegółowo omawialiśmy. Serdeczne dziękujemy Pani Teresie Zabrodzkiej, która kolejny raz obdarzyła nas dużą dawką motywacji i dobrego słowa. To był bardzo budujący i wartościowy czas.
 
Nauczyciele Zespołu Szkół w Policach
koordynator Marzena Rafacz
powrót