SMSki już w Karpaczu. Przygotowują się do nowego sezonu
SMSki już w Karpaczu. Przygotowują się do nowego sezonu

Zawodniczki Szkoły Mistrzostwa Sportowego Police rozpoczęły zgrupowanie sportowe w Karpaczu. Od 16 do 29 sierpnia będą trenować w górach dwa razy dziennie, codziennie.

Treningi w hali i siłowni lub w górach – tak będzie wyglądał każdy dzień zgrupowania w Karpaczu. SMSki zostały podzielone na trzy grupy treningowe. Uczennice Zespołu Szkół w Policach, trenujące pod wodzą trenerów: Jerzego Taczały, Mateusza Sylli, Wojciecha Kaszy i Leszka Piaseckiego będą kształtować swoje umiejętności siatkarskie oraz poprawiać kondycję fizyczną.

Odbywające się w hali Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Karpaczu treningi nie będą się różniły od tych, które SMSki realizują w Policach. Natomiast treningi górskie to siła biegowa i kilkugodzinna, o dużej intensywności, wycieczka w góry.

Mikrocykl treningowy będzie trwał trzy dni. Zawodniczki będą realizować plan przygotowany przez szkoleniowców do 29 sierpnia. Potem wrócą do Polic i od września będą przygotowywać się do sezonu w hali Zespołu Szkół w Policach.

powrót