Siódemka będzie szczęśliwa?
Siódemka będzie szczęśliwa?

Siódme spotkanie w tym sezonie rozegrają w najbliższą sobotę zawodniczki Szkoły Mistrzostwa Sportowego Police. Czy „siódemka” okaże się szczęśliwa?

 

Spotkanie przeciw Libero Starogard Gdański będzie siódmym w tym sezonie w wykonaniu SMSek. Zawodniczki trenera Jerzego Taczały dotychczas zdobyły osiem punktów – zajmują szóstą pozycję w ligowej tabeli. Ostatni mecz rozgrywały w Rumi. Mimo prowadzenia w setach 2:0, spotkanie to przegrały 2:3.

- Po przyjeździe do Polic, uważnie oglądałyśmy nagranie z tamtego meczu. Wiemy co musimy zrobić, aby nie doprowadzać więcej do takich sytuacji jakie miały miejsce w spotkaniu przeciw APS Rumia –mówi Katarzyna Dziewiątkowska przyjmująca drużyny.

Receptą na sukces, według Katarzyny Dziewiątkowskiej ma być dobre wejście w mecz i kontrolowanie gry od samego początku.

- W sobotnim meczu od początku narzucimy swoje tempo gry. Zaprezentujemy to co potrafimy, pokażemy swój poziom gry. Wtedy na pewno nie zabraknie emocji i dobrej zabawy – kontynuuje Katarzyna Dziewiątkowska.

Drużyna Libero Starogard Gdański wciąż marzy o pierwszych punktach. W pięciu rozegranych meczach starogardzianki ugrały zaledwie trzy sety. W ostatnim meczu przegrały 0:3 z Orłem Elbląg.

„Siódemka” jest szczęśliwą cyfrą. Sobotni mecz będzie siódmym w wykonaniu SMSek. Czy będzie szczęśliwy, a policzanki wywalczą komplet punktów?

- O tym dowiemy się w sobotę. Jednego jestem pewna - zrobimy wszystko, aby komplet punktów trafił na nasze konto– zapowiada przyjmująca drużyny.

 

Sobota 8 listopada godz. 16:00

SMS Police – Libero Starogard Gdański

 

miejsce: hala widowiskowo-sportowa Zespołu Szkół w Policach

wstęp: wolny!

powrót