Rozwiązania mobilne w bankowości

W dniu 09.04.2015 r odbyło się spotkanie uczniów klasy IV i II Technikum  z przedstawicielami Banku Pekao SA w Policach. Pracownicy banku Pani Renata Panas- Menadżer ds. Sprzedaży i Pani Ewa Ostrowska -Specjalista ds. Sprzedaży przestawiły prezentację na temat funkcji Banku, roli Banków w codziennym życiu oraz nowoczesnych formach i rozwiązaniach mobilnych ( Aplikacje, QR Kody, płatności telefonem, płatności przez Internet, przelewy ONLINE na nr telefonu, geolokalizacja bankomatów ,Mobilny  Planer  Zakupów) .

 

W Polsce obecnie doświadczamy ewolucji mobilnej. Badania pokazują, że coraz więcej osób chce korzystać z bankowości mobilnej i płatności mobilnych. Uczniów zainteresowała najbardziej część poświęcona  nowoczesnym finansom i rozwiązaniom mobilnym ( Bank w telefonie).  W części warsztatowej uczniowie wspólnie rozwiązywali zadania z zakresu stóp procentowych lokat i kredytów. Najbardziej aktywni uczniowie zostali nagrodzeni gadżetami Banku Pekao SA. 

 

Beata Andruch-kierownik szkolenia praktycznego

powrót