Rozstrzygnięcie konkursu "SUPERKLASA"

W środę 20 listopada 2013 roku w naszej szkole odbył się konkurs „Superklasa” zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Rozpoczął się on występem klasy 1GA, która zaśpiewała swoją wersję piosenki Anny Jantar „Tyle słońca w całym mieście”.

Na kolejnej przerwie miała wystąpić klasa 1LC, lecz niestety zrezygnowała z udziału w konkursie.

Jako ostatni uczestnicy naszego konkursu zaprezentowali się uczniowie klasy 1GB, wraz ze swoją dzielną wychowawczynią, Panią Agnieszką Szewczuk. Przedstawili oni własną wersję Harlem Shake`a, ułożyli zdjęcie szkoły z wyciętych puzzli, a następnie uczniowie ułożyli na podłodze korytarza napis „1GB”.

Występy oceniały członkinie grona pedagogicznego, Pani Dyrektor Agata Markowicz-Narękiewicz, oraz Panie: Joanna Pecio, Marta Pietrzak i Marlena Wiśniewska-Grygorcewicz. Jury oceniało występy klas biorąc pod uwagę następujące kryteria: pomysł, kreatywność, pracę zespołową, estetykę, ogólne wrażenie.

Po podliczeniu wszystkich punktów na kartach do głosowania okazało się, że zwyciężyła klasa 1GB zdobywając 91 punktów, natomiast klasa 1GA  zajęła zaszczytne drugie miejsce  83 punktami.

Werdykt został ogłoszony następnego dnia, nasza nowa „Superklasa” otrzymała pyszny tort, napoje, oraz dyplom z gratulacjami, klasa 1GA również została nagrodzona słodyczami.

Wszystkim uczestnikom naszego konkursu serdecznie dziękujemy, gratulujemy i mamy nadzieję, że Wasze klasy będą zawsze tak zgrane i chętne do udziału w różnych akcjach szkolnych.

Dziękujemy również Panu Damianowi, który zawsze wspiera nas radą i pomocą, oraz innym osobom, dzięki którym konkurs mógł się odbyć.

 

Samorząd Uczniowski z opiekunem, Marleną Wiśniewską-Grygorcewicz.

powrót