Regulamin uczestnictwa w projekcie Erasmus TV International

Czy jesteś ciekawy, kreatywny i pracowity? Czy chciałbyś znaleźć przyjaciół w Europie? Czy chciałbyś podróżować do Hiszpanii, Portugalii, Rumunii lub Włoch? Czy chcesz zostać reporterem swojej społeczności i udostępniać swoje filmy i artykuły? Czy chcesz spotykać się dwa razy w miesiącu na warsztatach z języka angielskiego tworząc coś wyjątkowego? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK na wszystkie te pytania, Dołącz do naszego Klubu Erasmus w projekcie Erasmus TV International. Potrzebujemy około 20 uczniów. Czy będziesz jednym z nich? Aplikuj. Poproś o formularz zgłoszeniowy od Pani Pecio, Pani Nowak, Pani Kozub, Pani Niegrebecka lub ściągnij go ze strony zspolice.pl.

Europa czeka na Ciebie!

Regulamin i deklaracja udziału

Ulotka

powrót