PRZERWY NA SPORTOWO

W dniu 4.12.2014 w ramach projektu ,,WF z klasą ‘’z cyklu aktywnych przerw przeprowadzona została kolejna przerwa na sportowo. Tym razem dzieci zmagały się ze skakanką. Dzisiaj  nasi uczniowie również nas nie zawiedli i chętnie wzięli udział w sportowej przerwie. Po sportowych zmaganiach uczniowie otrzymywali owoce (jabłka i mandarynki), które okazały się dodatkową motywacją do podjęcia aktywności. Uczniowie wykazali się dużym poczuciem humoru i chętnie uczestniczyli w zabawie.

Zapraszamy na kolejne przerwy na sportowo, do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Na specjalne życzenie uczniów kolejna przerwa to ponownie przeskoki przez linę.

 

                                               Nauczyciele odpowiedzialni za organizację:

 

                                    Burawa Violetta

                                                    Ławicka Jolanta

                                                    Sarnecka Aneta

                                                    Czyszczoń Jan

powrót