Przemysław Miśkiw z 2 LB Mistrzem Polski w Kick-Boxingu

W dniach 6-8 maja 2016 r. w Lesznie odbyły się Mistrzostwa Polski w Kick-Boxingu. Przemysław Miśkiw zdobył Mistrzostwo Polski w kategorii pointfighting - 74kg i będzie reprezentował Polskę na Mistrzostwach Świata, które odbędą się pod koniec sierpnia w Dublinie. Jak sam mówi: „zwycięstwo zawdzięczam moim trenerom, rodzinie oraz całemu klubowi KSW Police”.
Przemek trenuje w klubie KSW Police od września 2012 r., a jego trenerami są Jacek Mikulski, Rafał Adamczyk i Dominik Kotowski. Ponadto Przemek jest członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzebieży, od 3 klasy szkoły podstawowej żegluje w Uczniowskim Klubie Sportowym Fala w Trzebieży - posiada patent żeglarza jachtowego oraz patent sternika motorowodnego, związany jest również z Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym - posiada kurs ratownika WOPR.
Przemkowi gratulujemy dotychczasowych osiągnięć w Kick-Boxingu i Taekwondo oraz wspaniałych wyników w nauce oraz wzorowego zachowania w szkole. Życzymy dalszych sukcesów.

Aleksandra Szafirska

powrót