Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej

W poniedziałek 13 października w hotelu Dobosz odbył się Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej, podczas którego zostały rozdane nagrody Starosty Powiatu dla nauczycieli. Uczennice i uczniowie z naszej szkoły zaprezentowali tam program artystyczny. Część muzyczną przygotowała grupa gimnazjalistów z klasy 1 GA (Damian Dudziński, Monika Jaskuła, Adam Żelazowski) pod opieką pani Elżbiety Kuwik ze szkoły muzycznej TOSCA. Uczennice klasy 1 LS z grupy humanistycznej (Klaudia Kmiecik, Izabela Mikulska, Natalia Janik i Malwina Gern) przygotowały wiersze, życzenia dla nauczycieli oraz piosenkę na koniec.

Spotkanie prowadziły Klaudia Kmiecik oraz Marta Wyrwicz. Nauczycielkami, które były odpowiedzialne za przygotowanie uczniów były: Agnieszka Sikorska-Furman, Justyna Wodzik, pedagog Milena Szostak i wicedyrektor Bożena Pawełkiewicz. Natomiast podczas samego wydarzenia grupą opiekowała się psycholog Magdalena Chojęta-Borowicz oraz wicedyrektor Bożena Pawełkiewicz. Występ naszych uczniów zyskał dużą aprobatę i został nagrodzony gromkimi brawami. Bardzo dziękujemy naszym uczennicom i uczniom za zaangażowanie w realizację tego wydarzenia.
 

Justyna Wodzik

powrót