Polsko - hiszpańska wymiana młodzieży

W dniach od czwartego do dwunastego kwietnia do 2017 roku w naszej szkole odbędzie się pierwszy etap polsko - hiszpańskiej  wymiany młodzieży. 7 uczniów z gimnazjum i liceum z naszej szkoły oraz 7 uczniów z Hiszpanii z La Coruna w tym czasie będzie uczestniczyło w projektach integracyjnych oraz w wycieczkach po Policach i Szczecinie. W programie są warsztaty kulinarne podczas których goście będą robili polskie kotlety schabowe, a Polacy smażyli tradycyjne hiszpańskie omlety oraz zwiedzanie Zakładów Chemicznych. Uczniowie również wyjadą  do Berlina i w Świnoujściu  odbędą podróż katamaranem po Bałtyku . Mamy nadzieję, że gościom z Hiszpanii spodoba się pobyt w naszym regionie. Rewizyta odbędzie się w czerwcu 2017.

 

Grażyna Niegrebecka i Kozub Kamila

powrót