Polsko – Niemieckie warsztaty dla młodzieży

11- go i 18 – go czerwca 2014 r. uczniowie Zespołu Szkół w Policach i patronackiej szkoły DPG Löcknitz, po raz pierwszy uczestniczyli we wspólnych warsztatach laboratoryjnych, w ramach współpracy Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach z Wydziałem Technologii i Inżynierii Chemicznej i Ochrony Środowiska Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. 

Wizyta ta była nie tylko możliwością uczestnictwa w ciekawych zajęciach laboratoryjnych, ale pozwoliła przede wszystkim sprawdzić uczniom z Polski i Niemiec, przygotowującym się do egzaminu dojrzałości, własną wiedzę w dziedzinie chemii.

Być może, spotkanie to, stało się już podstawą wyboru przyszłego kierunku studiów czy wyboru kariery. 

Serdecznie dziękuję prowadzącym zajęcia oraz uczestnikom zajęć.

 

Nauczycielka chemii:

mgr inż. Sylwia Balcer

 

Serdeczne podziękowania dla:

  • dr hab. inż. Beaty Michalkiewicz, prof. ZUT
  • dr hab. inż. Rafała Wróbla
  • dr inż. Karoliny Kiełbasy
  • dr inż. Joanny Sreńscek-Nazzal
  • dr inż. Krzysztofa Lubkowskiego
powrót