POLSKO – NIEMIECKI "DZIEŃ SPORTU"

W dniu 14 czerwca 2018 roku odbyło się kolejne polsko - niemieckie spotkanie w ramach współpracy naszej szkoły z EDPG w Löcknitz pod nazwą ,,Dzień Sportu’’. W tym dniu organizatorzy nawiązali do rozpoczynających się w Rosji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej.  W spotkaniu wzięli udział polscy i niemieccy uczniowie, a uroczystego przywitania i otwarcia imprezy dokonał Mariusz Małkiewicz, nauczyciel wychowania fizycznego.
Projekt odbywał się w hali widowiskowo – sportowej Zespołu Szkół im.I.Łukasiewicza w Policach, gdzie zawodnicy rywalizowali w grze w badmintona, siatkówce oraz na boisku ,,Orlik’’ w piłkę nożną. W zawodach utworzono losowo wybrane drużyny i grupy polsko – niemieckie. Rozgrywki odbyły się w miłej i przyjaznej atmosferze, a zawodnicy dali z siebie wszystko. Wszystkim uczestnikom imprezy rozdano koszulki upamiętniające spotkanie  zaprzyjaźnionych szkół oraz dyplomy. W spotkaniu wzięło udział 96 osób.  Do pomocy sędziowskiej zaangażowani zostali uczniowie z klas licealnych „Białej Szkoły”.Za organizację projektu z ramienia gospodarza Zespołu Szkół im.I.Łuaksiewicza w Policach odpowiedzialni byli Violetta Burawa, Jolanta Ławicka, Aneta Sarnecka, Mariusz Małkiewicz oraz Janis Wakatinakis, nauczyciele wychowania fizycznego. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy wzięcia udziału!

nauczyciele wychowania fizycznego

powrót