Olimpiada z Wiedzy o AIDS – XVI edycja
Olimpiada z Wiedzy o AIDS – XVI edycja

Uczniowie naszej szkoły co roku biorą udział w Olimpiadzie z Wiedzy o AIDS organizowanej przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Policach w ramach Światowego Dnia AIDS obchodzonego 1 grudnia. W listopadzie przeprowadziliśmy eliminacje szkolne, w których wzięło udział 13 uczniów z klas 2 gimnazjum. Na etapie szkolnym wyłoniliśmy 2 uczniów z najlepszymi wynikami, którzy dostali się do etapu rejonowego: Weronika Nieścier z klasy 2gb i Aleksander Krypień z klasy 2ga. Etap rejonowy odbył się w dniu 30 listopada 2016r w Gimnazjum nr 3 w Policach. Choć naszym uczniom nie udało się stanąć na podium to z pewnością przygotowując się zdobyli wartościową i przydatną wiedzę.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłym roku!

Paulina Żołędziowska

Marzena Rafacz

powrót