Olimpiada z Wiedzy o AIDS

W listopadzie odbył się w naszej szkole I etap Olimpiady z Wiedzy o AIDS  organizowanej przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną.  Olimpiada dedykowana była dla uczniów drugich klas gimnazjum. W I etapie  wyłoniliśmy dwoje uczniów: Roberta Ninin-Grosickiego z kl. 2ga oraz  Martynę Trościanko z klasy 2gs którzy 4 grudnia przystąpili do II etapu konkursu przeprowadzonego w Szkole Podstawowej nr 1 w Policach.  Rywalizowało ze sobą ok 20 uczniów z gimnazjów Powiatu Polickiego. Uczestnicy po konkursie wzięli udział w spotkaniu profilaktycznym prowadzonym przez specjalistę Gminnego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomannii. Miło nam poinformować, ze nasza uczennica Martyna Trościanko zajęła 2 miejsce w Olimpiadzie. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy wszystkich uczniów do aktywnego udziału w podobnych przedsięwzięciach.

Aleksandra Szafirska
Paulina Żołędziewska
Marzena Rafacz

powrót