Ogólnoniemiecki Halowy Mini Turniej Piłki Nożnej ,,FAIR PLAY 2016’’

W dniu 20 kwietnia 2016r. reprezentacja Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach wzięła udział w Ogólnoniemieckim Halowym Mini Turnieju Piłki Nożnej pod nazwą,,FAIR PLAY 2016’’.

Impreza została zorganizowana w hali sportowej przy DPG w Löcknitz, gdzie przygotowano małe boiska do gry w ustawieniu 3 x 3 na małe bramki. Mini Turniej był rozgrywany systemem ,,każdy z każdym’’ w kategorii wiekowej 14 - 17  lat i 11 -13 lat. Celem zawodów było wyłonienie zwycięskich drużyn, w poszczególnych kategoriach, które awansują do kolejnego etapu.

Nasza szkoła uczestniczyła w turnieju gościnnie, poza klasyfikacją. Otrzymaliśmy zaproszenie na bardzo ciekawą imprezę w ramach wieloletniej polsko-niemieckiej współpracy z zaprzyjaźnioną szkołą z Löcknitz.

Uczniowie z naszej szkoły zaprezentowali się z wyśmienicie, rozgrywali mecze zgodnie z zasadą gry ,,fair play’’, pokazując przy tym wszystkim uczestnikom wysokie umiejętności i wyszkolenie techniczne.

Dziękujemy organizatorom zawodów za zaproszenie i możliwość uczestniczenia.

 

Reprezentacja szkoły:

1. Remigiusz Pastwa – 2LA

2. Mateusz Jabłonowski – 2LA

3. Michał Rajch – 2LA

4. Dominik Tarasewicz – 2LA

5. Adam Chromy – 2LA

6. Maksymilian Oswald – 1LA

 

Opiekunem drużyny był Janis Wakatinakis, nauczyciel wychowania fizycznego.


powrót