Obóz klas mundurowych

W dniu 13 października 2014 roku uczniowie klas mundurowych rozpoczęli obóz szkoleniowy w CEiR w m. Podgrodzie w Nowym Warpnie. Poniedziałek był dniem przygotowania do zajęć specjalistycznych dzienno-nocnych. Wtorek natomiast był dniem pracy w grupach: wojsko survival, strażacy pracowali nad elementami rozwinięcia bojowego, a policjanci szkolili się z elementów prewencji kryminalnej. Środa była dniem szkolenia ekstremalnego SERE: (unikanie i ucieczka).

Głównym celem obozu było przygotowanie uczniów do biegu patrolowego z formami zadaniowymi na dystansie 11 km, na który składały się następujące przeszkody do pokonania:

  • kąpiel błotna;
  • test "Szerpa”;
  • rzut granatem do celu;
  • skłony z belką;
  • zdobywanie szczytów;
  • test na spostrzegawczość;
  • przeszkoda wodna;
  • wspinanie po linie;
  • test enigmy.

Uczniowie pełni niedosytu i endorfin czekają na replay!!!

Pozdrawiamy!
Komenda Obozu

powrót