Nasi policjanci na akcji "ZNICZ" w Policach

W okresie  Święta Zmarłych uczniowie klas o profilu policyjnym wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Policach aktywnie uczestniczyli w akcji "ZNICZ 2017". W trakcie działań uczniowie patrolowali rejon Cmentarza Komunalnego w Policach oraz realizowali zadania profilaktyczne z zakresu bezpiecznego poruszania się pieszych, rowerzystów oraz przekazywali informacje w ramach akcji BEZPIECZNY SENIOR. Rozdawaliśmy broszury informacyjne, odblaski i kamizelki odblaskowe. Umundurowani uczniowie wzbudzali duże zainteresowanie wśród społeczności Polic. Reakcje mieszkańców na nasze działania były bardzo przyjazne. Były uśmiechy, serdeczność i wzajemny szacunek. Mieliśmy także okazje sprawdzić szybkość pojazdów przy użyciu tzw. RADARU. Nikt nie złamał dozwolonej prędkości. Zobaczcie zdjęcia.

nauczyciel zajęć policyjnych
Jarosław Szurko

powrót