Mundurowi z klas policyjnych uczą się strzelać

W ostatnim tygodniu uczniowie klasy ILC i i drugiej o profilu policyjnym mieli okazję zarówno do obycia się jak i użycia różnego rodzaju broni palnej na polu walki. Oczywiście w improwizowanych warunkach na strzelnicy wojskowej 12 Szczecińskiej Dywizji Zmechanizowanej w Szczecinie. W doskonale wyposażonej technicznie strzelnicy nasi podopieczni pod bacznym okiem zawodowych, a zarazem sympatycznych żołnierzy szlifowali wiedzę z wyszkolenia strzeleckiego oraz weryfikowali indywidualne predyspozycje celności strzału w różnych warunkach. Najlepszymi snajperami okazali się: oczywiście nie skromnie ja i wychowawczyni klasy ILC Joanna Cichecka, a tak naprawdę to: policjantki Małgorzata Puchowska i Dominika Iwińska oraz strażak Tomasz Majzel. Popatrzcie na fotki.
 

nauczyciel zajęć policyjnych
Jarosław Szurko

powrót