Młodzi dla wolności! 2014
Młodzi dla wolności! 2014

Projekt „Młodzi dla wolności! 2014” ruszył naprzód. 15 stycznia w sali 05 zgromadzili się uczniowie dwóch grup przedmiotu historia i społeczeństwo z klas drugich liceum zaangażowani w projekt. Po przekazaniu przez opiekunów informacji dotyczącej przebiegu projektu (który jest jednocześnie konkursem na skalę ogólnopolską) uczniowie mieli za zadanie dobrać się w pięcio- i sześcioosobowe grupy oraz wybrać jedno zadanie do realizacji w swojej grupie. Zadania mają charakter różnorodny –zbieranie informacji , przygotowanie wystaw, pisanie recenzji, tworzenie prezentacji, fotografowanie, przedstawianie skeczy, relacjonowanie. Wszystkie zadania zostały przyporządkowane do poszczególnych grup. Opiekunowie projektu: Justyna Wodzik, Dorota Kobylińska-Huk, Marzena Rafacz pełnią rolę osób wspierających: towarzyszą uczniom, służą pomocą, w razie potrzeby doradzają.

Relacje z wykonywanych zadań można śledzić systematycznie na naszym blogu: http://4czerwcawbialej.blogspot.com/

powrót