Mikołajkowe derby Polic w sobotę!
Mikołajkowe derby Polic w sobotę!

W najbliższą sobotę zawodniczki Szkoły Mistrzostwa Sportowego zmierzą się w derbach Polic z Polickim Stowarzyszeniem Piłki Siatkowej. Zapraszamy do hali Zespołu Szkół.

 

Sobotnie spotkanie rozpocznie drugą rundę rozgrywek II ligi. Na przeciw siebie staną dwie drużyny o zupełnie innych aspiracjach. Ale cel mają jeden – chcą w sobotę wygrać.

 

Gospodynie spotkania to aktualnie szósta drużyna II ligi. W dziewięciu meczach zawodniczki trenera Jerzego Taczały wygrywały pięciokrotnie. Mają na swoim koncie 14 punktów.

 

Drużyna prowadzona przez trenera Zdzisława Gogola w dotychczas rozegranych meczach triumfowała siedmiokrotnie. Zajmuje aktualnie drugą pozycję w ligowej tabeli z dorobkiem 21 punktów.

 

- To będzie szczególny mecz. Zagrają drużyny z tego samego miasta. Spotkanie na pewno będzie zacięte. Dla nas to doskonała okazja sprawdzenia swoich umiejętności i porównania ich z pierwszym meczem sezonu -mówi Karina Maksym zawodniczka SMSu Police.

 

A w pierwszym meczu sezonu górą była drużyna PSPSu. Wygrała 3:1, choć mecz dla wygranych do łatwych nie należał, zwłaszcza w pierwszych dwóch partiach. SMSki pokonały rywala w pierwszym secie, a w drugim były o włos od zwycięstwa.

 

Sobotnie spotkanie zostało określone mianem Mikołajkowych Derbów Polic. Każdy kto przyjdzie tego dnia do hali Zespołu Szkół w Policach otrzyma drobny upominek przygotowany przez Szkołę Mistrzostwa Sportowego.

 

Zapraszamy zatem w sobotę na godzinę 16:00 do hali Zespołu Szkół w Policach. Wstęp wolny.

powrót