Małe Derby Polic dla SMS II Police

W inauguracyjnym spotkaniu III ligi, zawodniczki SMS II Police pokonały PSPS II Police 3:0.

Spotkanie określone Małymi Derbami Polic lepiej rozpoczęły zawodniczki PSPSu. Prowadziły już 7:0. Wtedy do ataku ruszyły SMSki. Odrobiły straty, a potem wyszły na prowadzenie. Nie oddały go już do końca. Wygrały 25:23 i prowadziły w setach 1:0.

W kolejnych setach było już bardziej spokojnie. SMSki kontrolowały przebieg gry. Nie pozwalały rywalowi na rozwinięcie skrzydeł i wygrały 25:17 i 25:16.

SMS II Police wygrał 3:0 i zanotował komplet punktów w pierwszym spotkaniu III ligi.

SMS II Police – PSPS II Police 3:0 (25:23, 25:17, 25:16)

SMS Police: Mendowska, Woźniak, Sośnicka, Grzelczak, Olkiewicz Tomaszewska, Bohdanowicz (l) oraz Kondla, Muda, Świeczkowska, Styber, Czapkowicz