LIGA MATEMATYCZNA

poniedziałek 30 listopada rusza czwarta edycja konkursu LIGA MATEMATYCZNA.

Konkurs jest adresowany do wszystkich uczniów naszego gimnazjum. Przez pięć kolejnych dni w gablocie za salą 119 będzie wywieszane jedno zadanie na dany dzień. Zadania będą również zamieszczane na stronie internetowej szkoły. Rozwiązanie należy przesłać drogą elektroniczną na adres: ligamatematycznazs@gmail.com.

 

Ważny jest czas nadsyłania rozwiązań. Osoba, która prześle prawidłowe rozwiązanie jako pierwsza otrzyma dziesięć punktów, druga dziewięć, trzecia osiem i tak dalej. Osoba dziesiąta i każda następna otrzymuje po 1 punkcie. W ciągu tygodnia w gablocie może pojawić się „zadanie bonus”. Pięć pierwszych osób, które nadeślą prawidłowe rozwiązanie otrzyma po 5 dodatkowych punktów.

 

UWAGA! 

Rozwiązania można przesyłać od godziny 20.00 Prace, które zostaną przesłane wcześniej nie będą rozpatrywane!!! (termin ten nie dotyczy zadań typu „bonus”).

 

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!!!

Miejsce I - TABLET

 

Zapraszam wszystkich chętnych uczniów do udziału w konkursie i życzę powodzenia!!!

Magdalena Sychel

nauczyciel matematyk

powrót