Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej

22 kwietnia 2016 r. w Zespole Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach odbył się organizowany przez Szkolny Klub Europejski Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej dla uczniów szkół gimnazjalnych Powiatu Polickiego. W konkursie uczestniczyło 50 uczniów reprezentujących różne placówki z terenu powiatu.

Miło nam poinformować, że tegorocznym zwycięzcą okazał się uczeń naszej szkoły, tj. Gimnazjum Nr 6 Bartłomiej Kisiel z klasy 3 GN, wysokie miejsce – 5, zajęła również uczennica klasy 3 GN Zuzanna Szyszka

Laureaci konkursu:

1.BARTŁOMIEJ KISIEL - 54 pkt. GIMNAZJUM NR 6

2.KRZYSZTOF ANDRULONIS – 48 pkt. GIMNAZJUM W PRZECŁAWIU

3.MICHAŁ KRAJNIAK - 41 pkt. GIMNAZJUM W PRZECŁAWIU

4.KATARZYNA PIETRAS – 37 pkt. GIMNAZJUM NR 1

5.ZUZANNA SZYSZKA – 36 pkt. GIMNAZJUM NR 6

Nagrody dla laureatów zostaną wręczona podczas obchodów Dnia Europy, które w naszej szkole odbędą się 10 maja 2016 r. (projekt „Europejski Uniwersytet Latający”).

Nagrody ufundowali:

Urząd Gminy w Policach

Starostwo Powiatowe w Policach

Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce

Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie

Punkt Informacyjny Europa Direct w Szczecinie