Konkurs wiedzy o Fatimie
Konkurs wiedzy o Fatimie

Informujemy, że w naszej szkole po raz pierwszy został zorganizowany Konkurs o Fatimie. Patronat nad konkursem objął J.E. Ks. Arcybiskup Andrzej Dzięga oraz kustosze sanktuariów w Szczecinie: ks. prałat Henryk Silko  oraz ks. kanonik Marek Maciążek.

 

Celem konkursu jest: poznanie przez uczestników orędzia Matki Bożej z Fatimy, historii objawień, roli Anioła, jak i błogosławionych dzieci: Franciszka i Hiacynty oraz osoby s. Łucji; kształtowanie kultu maryjnego i gotowości pełnienia czynów pokuty oraz kształtowanie postawy zaufania Bogu.

 

W etapie szkolnym wzięli udział następujący uczniowie: Paulina Mateuszuk (2 GA), Klaudia Matczak (2 GA), Wiktoria Rembisz (2 GA), Klaudia Karwowska (2 GA), Klaudia Kunicka (3 GA), Karolina Kijaczko (3 GA), Joanna Nowak (3 GA), Andżelika Błachowicz (3 GA), Justyna Jaworska (2 GA), Dawid Mazur (3 GA), Karolina Ogórek (2 GA), Weronika Krzyżanowska (2 GA), Agata Gubarewicz (2 GA).

 

Do następnego etapu przeszły osoby, które uzyskały największą liczbę punktów: Paulina MateuszukKlaudia Matczak  oraz Wiktoria Rembisz.

 

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy, a zwycięzcom etapu szkolnego życzymy powodzenia w kolejnych etapach konkursu!

 

Informujemy również, że na stronie internetowej http://katecheza1.pl.tl/Strona-startowa.htm, którą prowadzi pani Jolanta Drożdzińska znajdują się informacje na temat podejmowanych w naszej szkole wydarzeń, które związane są z katechezą.

powrót