Konkurs Muzyką Malowane

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów  do wzięcia udziału w Konkursie Muzyką Malowane, który odbędzie się dnia 20.05.2015r. w Klubie Nauczyciela w Policach.

Konkurs składa się:

  • z części plastycznej, polegającej na przygotowaniu pracy po wcześniejszym wysłuchaniu utworu Ludwig`a van Beethoven`a  „Dla Elizy” w formacie minimum A3, za pomocą dowolnej techniki artystycznej. (Płyty z nagraniem dostępne u nauczycieli organizujących konkurs :       p. Joanna Cichecka oraz p. Karolina Bańka – Pociecha) Gotowe prace prosimy oddawać do Pani Joanny Cicheckiej.
  • z części muzycznej, polegającej na zaprezentowaniu solo lub w grupach wokalnych, składających się maksymalnie z 3 osób, dowolnego utworu muzycznego w j. niemieckim. Wokaliści proszeni są o zgłaszanie się do konkursu u Pani Karoliny Bańki – Pociechy.

Na zgłoszenia i prace plastyczne organizatorzy konkursu czekają do 11.05.2015r.

 

Karolina Bańka – Pociecha

Joanna Cichecka

powrót