Konkurs "Mam Talent"

W dniu 07.11.2019r. w internacie odbył się konkurs "Mam Talent " z udziałem wychowanków naszego internatu. Startowało łącznie 10 uczestników, którzy byli oceniani przez trzy osobową komisję pod przewodnictwem Bartosza Tomaszczyka. Było bardzo wesoło, zabawnie ale pomiędzy uczestnikami trwała zacięta walka o zwycięstwo. Ostatecznie  po dogrywce głosami JURY pierwsze miejsce zajęły Karolina Dela i Vanesa Andrzejewska, które zaśpiewały utwór Margaret "Ej Chłopaku". Drugie miejsce wywalczyły Patrycja Żur, Sara Cisowska i Marta Wichary,które oprócz śpiewania równiesz zatańczyły do piosenki z repertuaru Czadoman pod tytułem "Ruda tańczy jak szalona".Natomiast na trzecim miejscu uplasowała się Maja Jaskólska ,która recytowała wiersz K.I.Gałczyńskiego " Pieśń o Żołnierzach z Westerpalatte". Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody i podarunki ufundowane przez Dyrekcję naszej szkoły. To była świetna zabawa.

zobaczcie foto

Anna Chudzik
wychowawca w internacie

powrót