Konkurs literacki

„Książki to klucz do wiedzy,
a wiedza to klucz do życia”

23 kwietnia - Światowy Dzień  Książki Praw Autorskich

                                                       

Z tej okazji Biblioteka Szkolna zaprasza chętnych uczniów do udziału w konkursie literackim pod hasłem „Dobry zwyczaj…poczytaj”.

Uczniowie chętni do udziału w konkursie pobierają druki z zadaniami konkursowymi, które dostępne są w bibliotece. Podpisane kartki z odpowiedziami należy oddać do biblioteki szkolnej do dnia 24 kwietnia (piątek). W przypadku wielu bezbłędnych odpowiedzi zwycięzcy zostaną wybrani drogą losowania. Podsumowanie wyników i zakończenie konkursu odbędzie się dnia 28 kwietnia (wtorek) w bibliotece. Na laureatów konkursu czekają nagrody rzeczowe w postaci kart upominkowych.

Zapraszamy!  Powodzenia!

Organizator:

Grażyna Niedziałkowska-Kocięba

powrót