Kolejna edycja Dnia Ignasia - Dnia Talentów w naszej szkole już za nami.

Kolejna edycja Dnia Ignasia - Dnia Talentów w naszej szkole już za nami. Do zaprezentowania swoich talentów zgłosiło się 14 uczniów z Białej. Samorząd Uczniowski ustalił 2 kategorie dla występujących: sceniczną oraz pozasceniczną. W grupie talentów "scenicznych" wystąpili tancerze: Marcin Śliwiński - breakdance, oraz para: Kinga i Marcel Waryszak.

W sali 05 swoje występy sceniczne - gra na instrumentach perkusyjnych, na gitarze, prezentowali: Klaudia Kunc, Daniel Kołmakow, Mateusz Jakóbiak, Mateusz Bednarek, Max Wasiun i Jakub Tulie.

W kategorii pozascenicznej swoje prace prezentowali: Joanna Szewczak - fotografia, Emilia Kwiatkowska - fotografia, Paulina Halusiak, Iga Tryka, Fryderyk Staniek - rysunki.

Wszyscy uczniowie mieli okazję podziwiać prezentacje utalentowanych kolegów i koleżanek, według ustalonego harmonogramu zapraszani byli przez przebranych w stroje teatralne przedstawicieli Samorządu i ich przyjaciół. Każdy otrzymywał kartę do głosowania i po skończonej prezentacji oddawał swój głos na najlepszy swoim zdaniem występ sceniczny i pozasceniczny.

Po zliczeniu wszystkich głosów wyłoniliśmy zwycięzców tegorocznej edycji Dnia Talentów.

W kategorii "Występ sceniczny" pierwsze miejsce zdobyli: Max Wasiun z klasy 1THŻ oraz Jakub Tulie z klasy 2 LEM - grali oni na gitarze i na perkusji. Natomiast drugie miejsce w tej kategorii zajął niezmordowany Marcin Śliwiński z 2LB.

W kategorii "Występ pozasceniczny" pierwsze miejsce zdobył Fryderyk Staniek z klasy 1LA, a drugie - Joanna Szewczak z klasy 1LC.

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami oraz breloczkami z logo naszej szkoły. Zwycięzcy otrzymali oprócz tego karty upominkowe do Empiku.

Wszystkie występy były bardzo ciekawe, dziękujemy uczestnikom za udział, a wszystkim osobom, które nam pomogły - serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy do udziału w tej imprezie w przyszłym roku, pielęgnujcie swoje talenty i pokażcie nam, że jest w naszej szkole wiele utalentowanych osób, które chcą rozwijać swoje pasje.

Uczennice organizujące imprezę: Wiktoria Broda i Natalia Muszalska z klasy 1LA.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego: Marlena Wiśniewska-Grygorcewicz

powrót