Klasy policyjne ćwiczą KRAV Magę z WATAH-ą

Krav Maga to system walki, a szczególnie samoobrony opracowany dla izraelskich służb specjalnych. Zaletą Krav Magi jest kombinacja najbardziej skutecznych technik walki pochodzących min. z judo, aikido, boksu, jiu-jitsu czy zapasów. Krav maga nie jest sportem. Z założenia służy samoobronie, nie ma w niej współzawodnictwa, zaś trening służy wyłącznie zastosowaniom praktycznym w walce realnej. Głównym celem walki jest pozbawienie napastnika zdolności do dalszej walki. Krav maga jest hybrydowym systemem, który zachęca do zdecydowanej postawy podczas konfliktu. Bronić się i atakować należy najkrótszą drogą, podejmując jak najmniejsze ryzyko. Dzięki szczeremu zaangażowaniu instruktora KRAV MAGI Krzysztofa Włodarczyka z FIGHT clubu WATAHA Kraw-Maga mieliśmy okazję poznać, poćwiczyć i doświadczyć na sobie zalety tego systemu samoobrony.

Jarosław Szurko
nauczyciel zajęć policyjnych

powrót