Klasy Mundurowe już zaliczyły jesienny obóz kryptonim "KADET 2017"

W okresie 23-27.10.2017r. byliśmy wszystkimi klasami mundurowymi na obozie szkoleniowym w Gminnym Centrum Edukacji i Rekreacji w Trzebieży. Sztab Szkoleniowy zadbał o to aby w bezpieczny sposób nie brakowało atrakcji i możliwości sprawdzenia się w bezpośredniej rywalizacji z własnym ciałem i miejscową naturą. Zadbaliśmy o to aby program szkolenia był i różnorodny, ciekawy i pełen emocji dla każdego profilu. Był pot, czasem łzy, uśmiech, zmęczenie, zadowolenie,... no i  satysfakcja. Przyszli policjanci, żołnierze i strażacy ćwiczyli jak przetrwać w lesie, zarówno w dzień jak i w nocy, poznawali tajniki misji wojskowych, musztry, jak efektywnie odpoczywać. Mieliśmy okazję strzelać z broni typu kbks. Przyszłych mundurowych szkoliliśmy w zakresie schodzenia z wysokości po linie, kajdankowania, zdobywania obiektu zajętego przez nieprzyjaciela. Zwieńczeniem trudu była finałowa konkurencja wysiłkowa kryptonim IRONMAN. Zwyciężyła drużyna klas wojskowych. Natomiast w strzelaniu z karabinka kbks zwyciężyli uczniowie klas policyjnych. Dla nas wszystkich obóz był doskonałym wyzwaniem i doświadczeniem w pracy z uczniami.  Zobaczcie zdjęcia.

Sztab Szkoleniowy obozu krypyt. "KADET 2017"

powrót