Klasa Policyjna pomagała w zbiórce pieniędzy dla chorego na glejaka Krystiana

W dniu 02 października 2016r. na terenie obiektu naszej szkoły odbył się Festyn Charytatywny "Przyjaciele dla Krystiana". Organizatorzy festynu zaplanowali szereg różnego rodzaju atrakcji w zamian na dobrowolną wpłatę dowolnej kwoty na rzecz chorego na Glejaka Krystiana. Krystian Marcinkowski ma 38 lat, żonę i 3-letniego syna. Mieszka w Uniemyślu. 4 lata temu podczas rutynowych badań dowiedział się… o Glejaku. Chorobie, która już na zawsze zmieniła życie jego i jego najbliższych. Prawdopodobnie ostatnią szansą na jego leczenie jest bardzo drogie leczenie metodami niekonwencjonalnymi. Innych możliwości już nie ma. Klasa Policyjna kolejny raz pokazała swoje serce i też pomagała Krystianowi.

Jarosław Szurko
nauczyciel kals policyjnych

powrót