IX Sesja Młodzieżowej Rady Regionu

Wśród radnych MRR ciągle pojawiają się nowe pomysły, skłaniające młodych ludzi z powiatu polickiego do aktywnego działania. Na ostatniej (IX sesji MRR w Policach, 26 lutego 2013 roku) dopinano kwestie związane z konkursem Najlepszy Samorząd (można zgłaszać szkoły do 15 marca - zakładki na: www.policki.pl oraz www.zspolice.pl). Ubiegłoroczne sprawozdania samorządów nastawiły nas bardzo optymistycznie i pokazały jak wiele ciekawych inicjatyw podejmowanych jest w szkołach, dlatego postanowiliśmy kontynuować to przedsięwzięcie.

Kolejnym, ważną dla nas imprezą jest IV edycja Turnieju drużyn amatorskich w piłce siatkowej drużyn amatorskich (13 - 26 lat), który odbędzie się w sobotę 13 kwietnia 2013 roku na boisku Orlik w Zespole Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach. Na drużyny czeka tradycyjnie świetna zabawa i oczywiście nagrody. Niebawem ruszy rekrutacja do turnieju, będzie można zgłaszać się za pośrednictwem formularza umieszczonego na wyżej wspomnianych stronach internetowych.

Jednak najbardziej doniosłe wydarzenie, dokładnie omawiane na ostatnim spotkaniu, zapowiada się w październiku 2013 roku. Planujemy Kongres Młodzieżowych Rad Województwa Zachodniopomorskiego pod roboczym hasłem Damy Radę! Coraz więcej regionów tworzy swoje młodzieżowe rady, jedne są bardziej aktywne, inne mniej, dlatego warto się spotkać i podyskutować na warsztatach i przy okazji wykładów o ważnych sprawach dla młodzieży województwa zachodniopomorskiego.

Koordynator MRR
Dorota Kobylińska - Huk

powrót