IV Amatorski Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącej Młodzieżowej Rady Regionu w Policach

Dnia 13 kwietnia 2013 roku na Boisku Orlik przy Zespole Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach odbył się IV Amatorski Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącej Młodzieżowej Rady Regionu w Policach. Pogoda czasami dopisywała, natomiast humory przez cały turniej. Siły wzmocniliśmy pysznym tortem ufundowanym przez Powiat Policki. Honorowy patronat nad imprezą objął pan Zbigniew Kropidłowski (Przewodniczący Rady Powiatu), pan Leszek Guździoł (Starosta Powiatu Polickiego) oraz pani Beata Golisowicz (Dyrektor Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza). Osoby te ufundowały także atrakcyjne nagrody dla wszystkich uczestników turnieju. Puchary i nagrody wręczyła Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Polickiego Pani Grażyna Jaguszewska oraz Przewodnicząca Młodzieżowej Rady Regionu w Policach Joanna Szewczak.

W Turnieju wzięło udział sześć drużyn:

  • Lider Team A (Krzysztof Mędrek, Mateusz Miczek, Patryk Antkowiak, Przemek Grabow, Christian Walczak, Tomasz Przybylski, Asia Konicka, Marika Nguyen Van) I miejsce
  • Kapselki (Agnieszka Sawczak, Patrycja Woreta, Weronika Maciaszek, Przemysław Raczyński, Przemysław Kraszewski, Cezary Guźniczak, Sławomir Misiak, Aleksandra Wojciechowska) II miejsce
  • Replay squad (Mariusz Stępień, Radek Przybył, Łukasz Rogalski, Natalia Jettka, Natalia Korzeniecka, Sandra Wojutkiewicz) III miejsce
  • Dekada Team ( Marcin Jettka, Mikołaj Grzejszczak, Mateusz Olkuski, Krzysztof Podolak, Sebastian Kowerski, Michał Kuderski, Paweł Czerwiński, Janusz Szychowski) IV miejsce
  • Lider Team B (Przemek Rogulski, Kacper Kosiorek, Kamila Sinkiewicz, Julia Dziworska, Ola Widanka, Patrycja Kalinowska, Klaudia Mikielis) V miejsce
  • Drużyna Wygranych (Lucyna Winogrodzka, Kwiatkowska Adrianna, Andruszczyszyn Alicja, Wiśniewska Monika, Olszewski Adrian, Patrycja Talecka) VI miejsce


Kolejny turniej już za rok!

Dorota Kobylińska - Huk
Koordynatorka MRR

powrót