Informacja dla uczniów pierwszych klas o profilu policyjny

W związku ze zbliżającym się początkiem nowego roku szkolnego zobowiązuje wszystkich uczniów klas pierwszych o profilu policyjnym o przekazanie swoich wymiarów do zamówienia umundurowania, a mianowicie:

  • wzrost
  • obwód pasa
  • obwód bioder (kobiety)
  • obwód klatki piersiowej
  • rozmiar standard (np. L, M, XL inne)

Dane z podaniem imienia i nazwiska proszę bezpośrednio przekazywać do mnie na adres e-mail: kp.policjamierzyn@onet.eu lub telefonicznie (SMS) na numer 602389444. Przypominam o tym, że w dniu 03.09.2018r. jest spotkanie rodziców z wychowawcami. Jednocześnie informuję o tym, że na całość umundurowania składa się: kurtka wielosezonowa, bluza ćwiczebna, spodnie ćwiczebne, t-shirt, imienniki, naszywki z logo szkoły, czapka, pas parciany, pagony. Łączna suma do zapłaty to 450zł. Wpłaty na umundurowanie w terminie do 10.09.2018r.  proszę dokonywać bezpośrednio do mnie. W mundury zaopatrujemy si e w firmie SYLMIET Łódź. Proszę o informację o potrzebie uzyskania faktury VAT.  Buty do umundurowania typu GROM, DESANT lub inne podobne dokonujemy we własnym zakresie. W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny.

Jarosław Szurko
nauczyciel zajęć policyjnych

powrót