I Szkolny Turniej Halowy w Piłce Nożnej

29 maja 2014r. w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach odbył się I Szkolny Turniej Halowy w Piłce Nożnej. W rozgrywkach udział wzięło pięć zespołów. Ogólnie w turnieju wzięło udział 35 uczniów. Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”. W sumie rozegrano 10 spotkań.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – "FALAFEL TEAM" ( 3 THOI )

II miejsce – "WNPK" ( 1 ZA i 1LA )

III miejsce – "BAD BOYS" ( 1 LB )

IV miejsce – "PAKOL TEAM" ( 3 GA i 3 GB )

V miejsce – "BONUS TEAM" ( 1 THŻ i 1 LA )

W turnieju został wyłoniony :

najlepszy bramkarz – Dawid Klimek ( 1 LB  )

najlepszy zawodnik – Rafał Jaskólski ( 3 THOI )

 król strzelców – Eryk Terlikowski ( 1 ZA )

Po raz kolejny uczniowie Zespołu Szkół pokazali, że oprócz rywalizacji liczy się dobra zabawa. Spotkanie minęło w miłej i przyjaznej atmosferze .Po zakończeniu rozgrywek zawodnikom wręczono pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki ufundowane przez organizatorów turnieju.

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom zawodów.

                                                                                                                                                                  

Organizatorzy turnieju:

Jolanta Ławicka

Aneta Sarnecka

Janis Wakatinakis

powrót