I sesja MRR III kadencji

4 lutego 2014 roku odbyła się w naszej szkole uroczysta sesja Młodzieżowej Rady Regionu w Policach III kadencji. Najważniejszymi momentami było podziękowanie radnym za pracę w II kadencji MRR. W uroczysty sposób powitano nowych radnych, zwłaszcza Klaudię Ratkowską z Gimnazjum nr 3 w Policach, Jakuba Szostaka z Gimnazjum w Nowym Warpnie i Aleksandrę Markowską z Gimnazjum nr 2 w Policach. Wszyscy złożyli uroczyste ślubowanie i otrzymali legitymację Młodzieżowej Rady Regionu w Policach.
To spotkanie przebiegało głównie pod znakiem wyborów do nowego prezydium. Komisja skrutacyjna przeliczyła głosy i ogłosiła, że Przewodniczącą pozostaje Joanna Szewczak, Wiceprzewodniczącą została Joanna Lewandowska a Sekretarzem Klaudia Ratkowska. Gratulujemy!. Ustalono, że kolejna sesja odbędzie się 10 marca o 15:30 w Białej.


Koordynator MRR
Dorota Kobylińska - Huk

powrót