I MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W BADMINTONA

29 kwietnia 2014r. w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach odbył się I MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W BADMINTONA. W turnieju udział wzięły trzy gimnazja: Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 2, Gimnazjum nr 6. Każdą ze szkół reprezentowało czterech zawodników (dwie dziewczynki i dwóch chłopców). Turniej rozegrano w systemie „każdy z każdym”.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce –  Kacper Krasucki -  G2

II miejsce -  Michał Jaskulski  - G1

III miejsce – Michał Stangret - G1

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas gimnazjalnych zajmując w klasyfikacji końcowej ex aequo:

VI miejsce:   Jakub Baranowski, Jan Janiak, Magdalena Ciechanowska

XII miejsce: Aleksandra Knapczyk

Wszystkim uczestnikom gratulujemy sportowej postawy.

 

Organizatorzy:  Jolanta Ławicka, Aneta Sarnecka, Janis Wakatinakis

powrót