Halowy Turniej w Piłce Nożnej

W dniu 9 marca 2014r. w hali sportowej odbył się Szkolny Halowy Turniej Piłki Nożnej zorganizowany  dla uczniów Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach W rozgrywkach udział wzięło 13  zespołów. Ogólnie w turnieju wzięło udział 90 uczniów. Zawody rozpoczęły się od fazy eliminacyjnej, gdzie zostały rozlosowane drużyny do trzech grup, w których rozegrano mecze systemem „każdy z każdym”. W fazie finałowej rywalizowały ze sobą zespoły zwycięskie w grupach eliminacyjnych o miejsca 1-3. W sumie w turnieju rozegrano 25 spotkań.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce –  drużyna ,,3LC’’ w składzie :

1.       Kacper Łopatowski – kapitan drużyny

2.       Maksymilian Oswald

3.       Wojciech Stempowski

4.       Fryderyk Palczewski

5.       Dominik Kirstein

6.       Michał Rajch

7.       Dawid Niedźwiedź

8.       Dominik Paciej

II miejsce –  drużyna ,,3LA’’ w składzie :

1.       Kamil Gralewicz – kapitan drużyny

2.       Michał Ławicki

3.       Dawid Maziarz

4.       Jakub Nocuń

5.       Krystian Pastwa

III miejsce –  drużyna ,,1LE’’ w składzie :

1.       Łukasz Dziubek – kapitan drużyny

2.       Igor Brzozowski

3.       Miłosz Nagaj

4.       Bartosz Szpilski

5.       Artur Misiek

6.       Remigiusz Pastwa

7.       Jakub Potasiński

8.       Daniel Ogórek

9.       Kacper Karolewski

Duże brawa dla uczestników, uczniów naszej szkół gdyż znów nas nie zawiedli i pokazali, że oprócz sportowej rywalizacji liczy się dobra zabawa oraz postawa zgodna z duchem gry ,,Fair Play’’. Po zakończeniu rozgrywek zawodnikom wręczono pamiątkowe upominki ufundowane przez Dyrekcję Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach. Wszystkim uczestnikom turnieju gratulujemy i dziękujemy!

nauczyciele wychowania fizycznego

powrót