Hakowiczki w akcji

W ramach projektu  Mam Haka na Raka grupa „Hakowiczek” z klasy 2 LD zaraziła swoim entuzjazmem już wiele osób. Na facebooku przemycają informacje o chłoniaku, a na żywo przeprowadzają prelekcje w różnych klasach i zapraszają innych do włączenia się w akcję.
 

Do walki z nowotworem już  przyłączyli się: Powiat Policki, Gmina Police, MOK, Straż Pożarna, Policja, Uniwersytet Trzeciego Wieku, Stowarzyszenie Hospicjum Królowej Apostołów, TV Police, Radio Plus. Zachodniopomorskie Centrum Onkologii. To jednak  jeszcze nie wszyscy, akcja nadal trwa.

Wszędzie wykazywano zainteresowanie naszą szczytną akcją – mówi uczestniczka projektu - Zuzanna Jomna – Pogratulowali nam dorosłej postawy i zaangażowania w rozwijanie świadomości  w społeczeństwie. Te dni oceniamy bardzo pozytywnie, przyniosły one nam wiele satysfakcji i siły do dalszej pracy.

A my czekamy na dalsze informacje.

 

Anna Golla

nauczyciel chemii

powrót