Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2018 - Police

W najbliższą sobotę - 3 marca, w Hali Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach odbędzie się impreza w ramach Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2018, czyli jednej z sześćdziesięciu imprez w ramach największego w Europie cyklu imprez sportowych dla przedszkolaków. Impreza rozpocznie się o godz. 10.00.
W imprezie weźmie około 300 przedszkolaków z 10 przedszkoli z Polic i okolicznych miejscowości. Aktywne Przedszkolaki będą dopingowane przez zorganizowane grupy rodziców i bliskich, którzy powinni licznie zapełnić trybuny Hali Zespołu Szkół.

W przeprowadzeniu imprez poza Instruktorami Przedszkoliada.pl pomogą sportowcy z lokalnych klubów partnerskich Przedszkoliada.pl, w tym Mistrzynie Polski w siatkówce - Chemik Police, piłkarki ręczne ekstraklasowe klubu SPR Pogoń Szczecin, oraz piłkarze nożni KP Chemika Police. Ponadto, w przeprowadzeniu imprezy będą pomagały zawodniczki SMS Police.

Specjalne atrakcje dla Aktywnych Przedszkolaków atrakcje przygotowali partnerzy Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2018 - Herlitz, Pelikan i Stora Enso. Dodatkowe stacje przygotowuje partner lokalny - Województwo Zachodniopomorskie.

Patronat Honorowy: Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Duda.
Partner Tytularny: Grupa Azoty
Partnerzy Wspierający: Pelikan, Herlitz, Stora Enso, fittykid.pl
Centralny Partner Medialny: TVP ABC
Impreza współorganizowana przez Zespół Szkół Sportowych w Policach

Partnerzy lokalni: Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach, Pomorze Zachodnie, powiat policki, Chemik Police, KP Chemik Police, SPR Pogoń Szczecin, SMS Police, Decathlon, Kino Helios, TVP 3 Szczecin

Maciej Adamczyk
Biuro Prasowe
Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2018
PRZEDSZKOLIADA.PL

powrót