Gratulacje i podziękowania dla Mistrzyń Województwa!
Gratulacje i podziękowania dla Mistrzyń Województwa!

Gratulacje i podziękowania za zdobycie tytułu Mistrza Województwa otrzymały zawodniczki SMS Police od dyrekcji Zespołu Szkół i przedstawicieli powiatu polickiego.

 

Drużyna SMS Police w minioną sobotę wywalczyła tytuł Mistrza Województwa Zachodniopomorskiego, zdobywając pierwsze miejsce w rozgrywkach III ligi kobiet. Tytuł ten jest o tyle ważny, że SMSki nie przegrały żadnego ligowego meczu i były jedyną niepokonaną drużyną.

 

- Wiem jaki trud musiałyście włożyć w osiągnięcie tego tytułu. Dziękuję wam za to, że swoją postawą, zaangażowaniem i determinacją rozsławiacie dobre imię naszej szkoły – mówiła p.o. dyrektora Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach Bożena Pawełkiewicz.

 

Bożena Pawełkiewicz w imieniu grona pedagogicznego wręczyła listy gratulacyjne oraz drobne upominki. Listy pochwalne przekazał także starosta policki Andrzej Bednarek i przewodniczący Rady Powiatu w Policach Cezary Arciszewski.

 

- Dziękujemy wam za osobiste zaangażowanie i kreatywność, tak ważne w kształtowaniu najlepszych sportowych cech, za tworzenie wizerunku dobrego sportowca oraz za krzewienie zdrowego stylu życia –napisali w liście pochwalnym starosta policki i przewodniczący Rady Powiatu w Policach.

 

SMSki nie były dłużne. Dyrektor Zespołu Szkół otrzymała mistrzowski medal. Unikatowy, bo taki posiadają tylko nieliczni.

powrót