Grafik zebrań z rodzicami

Zapraszamy na zebrania z rodzicami odbędą się 31 marca 2017r. wg poniższego grafiku.

17.00 - prelekcja o przemocy w sieci (sala konferencyjna)
17.20 - spotkania z wychowawcami klas wg odrębnego grafiku
17.30 - 18.00 - konsultacje indywidualne z nauczycielami.
Ponadto, w godzinach 17.00 - 18.00 w czytelni (przy bibliotece szkolnej) chętni rodzice mogą spotkać się z pani Bogumiłą Koman - specjalistą do spraw uzależnień i porozmawiać.

KLASA

KLASA

WYCHOWAWCA

SALA

GODZ.

1GA

dwujęzyczna

p. Karolina Bańka – Pociecha

118

17.20

1GS

sms

p. Marta Pyra

119

17.20

2GA

dwujęzyczna

p. Janis Wakatinakis

120

17.20

2GB

dwujęzyczna

p. Jolanta Ziółkowska

115

17.20

2GS

sms

p. Jolanta Drożdzińska

114

17.20

3GA

dwujęzyczna + sms

p. Kamila Kozub

111

17.20

3GB

dwujęzyczna

p. Sylwia Balcer nieobecna, zapraszamy na konsultacje indywidualne

 

 

3GN

EDPG

p. Tomasz Drewniak

3i

17.20

1LA

humanistyczna, ogólna

p. Marta Ziółkowska

211

17.20

1LB

medyczna

p. Illona Snopek - Juszczak

215

17.20

1LC

pożarnicza, piłka nożna, ogólna

p. Aneta Sarnecka

121

17.20

1LD

policyjna

p. Paulina Żołędziewska

210

17.20

1LE

wojskowa

p. Jolanta Ławicka

113

17.20

1LS

sms

p. Agnieszka Sikorska – Furman – nieobecna, zapraszamy na konsultacje indywidualne

 

 

2LA

ogólna, piłka nożna, mat. - przyrodnicza

p. Magdalena Sychel nieobecna, zapraszamy na konsultacje indywidualne

 

 

2LB

medyczna

p. Anna Golla

202

17.20

2LC

policyjna

p. Joanna Cichecka

01

17.20

2LD

wojskowa

p. Joanna Pecio

41

17.20

2LE

dwujęzyczna, humanistyczna

p. Grażyna Niegrebecka

212

17.20

2LS

sms

p. Irmina Przewoźniak - Wiercioch

216

17.20

3LA

humanistyczna, piłka nożna

p. Katarzyna Hałaczkiewicz

122

17.20

3LB

medyczna

p. Aleksandra Szafirska

213

17.20

3LC

policyjna, wojskowa

p. Violetta Burawa

49

17.20

3LE

wojskowa, pożarnicza

p. Monika Andrzejewska

214

17.20

3LS

sms

p. Violetta Jesiotr

50

17.20

3LN

EDPG

p.Anna Krypień

2i

17.20

1TTC

technik technologii chemicznej

p. Justyna Walichiewicz- Jasina

42

17.20

1THŻ

technik hotelarstwa, technik usług gastronomicznych

p. Monika Kraszewska– Moroz

218

17.20

2TTC

technik technologii chemicznej

p. Sylwia Balcer nieobecna, zapraszamy na konsultacje indywidualne

 

 

2THŻ

technik hotelarstwa, technik usług gastronomicznych

p. Gabriela Zalewska

 

200

17.20

3THŻ

technik hotelarstwa, technik usług gastronomicznych

p. Urszula Bagdzińska

217

17.20

4THŻ

technik hotelarstwa, technik usług gastronomicznych

p. Joanna Draczyńska

103

17.20

1ZA

kucharz, wielozawodowa

p. Rafał Głuszyk

46

17.20

2ZA

kucharz, wielozawodowa

p. Marta Kowalik

208

17.20

3ZA

kucharz, wielozawodowa

p. Katarzyna Ignasiak

44

17.20

 

KONSULTACJE INDYWIDUALNE Z NAUCZYCIELAMI RÓŻNYCH PRZEDMIOTÓW W GODZIANCH 17.30 – 18.00

PRZEDMIOT

sala

język polski

111

matematyka

122

język angielski, język hiszpański

120

język niemiecki

119

fizyka, chemia

114

geografia, biologia

115

historia, wos

118

wf

121

przedmioty zawodowe

103

 
powrót