Garden party

Są tacy, którzy woleliby, żeby Samorząd Uczniowski nie mieszał już na koniec roku – wystarczająco podpadł już zwalniając się w ostatnich dniach z ważnych lekcji, czy np. niepoprawnie kicając po drabinie z wałkiem lub taśmą w ręku w sali 48*. Pomyśleliby oni: Garden Party na koniec roku...: nikt nie przyjdzie, nadmuchany pomysł, po co to wszystko i kto dał na to pieniądze???
Na szczęście są też tacy, którym chciało się coś przygotować, pomóc, upiec, przynieść, pograć, popatrzeć, posłuchać muzyki, pobyć razem i w takim klimacie powitać nadchodzące wakacje. Oprócz ciast i truskawek przy stoliku obok DJ'a i bardzo aktywnej przewodniczącej Samorządu świetnie bawiły się dziewczyny z klubu Shiroi Gakkou grając w gry planszowe.  Niebanalnie spędziła też czas grupa walcząca o tytuł mistrza Monopoly oraz tzw. ”aktyw fizyczny” wykorzystujący piłki różnej maści, balony oraz inne koce i sznury do zabawy. Nie zabrakło życzliwych nauczycieli, pań wicedyrektor oraz przyszłych kandydatów na uczniów naszej szkoły.
Samorząd Uczniowski serdecznie dziękuje współorganizatorom: Markowi Jankowskiemu, Damianowi Kwiatkowskiemu, Joli Ławickiej, Anecie Sarneckie, Janisowi Wakatinakisowij, Justynie Wodzik. Impreza nie odbyłaby się również bez życzliwości i sponsoringu Dyrekcji oraz Rady Rodziców.

"Na pewno nie wszystko, co warto, to się opłaca, ale jeszcze pewniej [...] nie wszystko, co się opłaca, to jest w życiu coś warte."
Bartoszewski

Milena Szostak, opiekun Samorządu Uczniowskiego

 

*to sala, w której od września mają odbywać się zajęcia WOK, etyki, j. polskiego. Ponad to salę współtworzy Samorząd Uczniowski dodając swoje pomysły, kolory i licząc na twórcze miejsce spotkań dla wszystkich uczniów w szkole.

powrót