ETAP REJONOWY KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW POWIATU POLICKIEGO ORGANIZOWANY W ZESPOLE SZKÓŁ W POLICACH

Serdecznie zapraszamy wszystkich laureatów konkursów przedmiotowych etapu szkolnego do wzięcia udziału w etapie rejonowym w Zespole Szkół im. Ignacego Łukasiewicza  w Policach. Kolejne konkursy przedmiotowe odbywać się będą w świetlicy internatu  zgodnie z poniższym harmonogramem.

Lp.

TYP KONKURSU

TERMIN PRZEPROWADZENIA ETAPU REJONOWEGO

1.

Chemiczny

21 listopada 2016 r. godz. 14.00

2.

Polonistyczny

22 listopada 2016 r. godz. 14.00

3.

Języka Angielskiego

23 listopada 2016 r. godz. 14.00

4.

Matematyczny

24 listopada 2016 r. godz. 14.00

5.

Geograficzny

25 listopada 2016 r. godz. 14.00

6.

Języka Niemieckiego

28 listopada 2016 r. godz. 14.00

7.

Fizyczny

29 listopada 2016 r. godz. 14.00

8.

Historyczny 

30 listopada 2016 r. godz. 14.00

9.

Biologiczny

1 grudnia 2016 r. godz. 14.00

10.

Wiedza o Społeczeństwie

2 grudnia 2016 r. godz. 14.00

Zgodnie z „Regulaminem organizacji konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2016/2017” publikujemy listy uczestników poszczególnych konkursów.

 

KONKURS CHEMICZNY

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Nazwa szkoły

1.

Tomanek

Wiktor

Gimnazjum Nr 1 im. Polskich Noblistów w Policach

2.

Banasiak

Krzysztof Waldemar

Gimnazjum Nr 1 im. Polskich Noblistów w Policach

3.

Maćkowski

Emilian

Gimnazjum Nr 2 im. Orła Białego w Policach

4.

Gryzima-Grylicz

Kacper Radosław

Gimnazjum Nr 2 im. Orła Białego w Policach

5.

Saczuk

Rafał

Gimnazjum Nr 3 w Policach

6.

Krzyżanowski

Sławomir

Gimnazjum Nr 3 w Policach

7.

Janowski

Wojciech Jakub

Gimnazjum Nr 4 w Policach

8.

Szperling

Radosław Jarosław

Gimnazjum Nr 4 w Policach

9.

Pełech

Krystian

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza  w Policach, Gimnazjum Nr 6  Szkoła Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Dwujęzycznymi

10.

Śnigurowicz

Julia

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza  w Policach, Gimnazjum Nr 6  Szkoła Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Dwujęzycznymi

11.

Bratkowski

Maciej Dariusz

Publiczne Gimnazjum w Przecławiu

12.

Małyska

Izabela Magdalena

Publiczne Gimnazjum w Przecławiu

KONKURS POLONISTYCZNY

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Nazwa szkoły

1.

Sałapa

Agata Magdalena

Gimnazjum Nr 1 im. Polskich Noblistów w Policach

2.

Zoła

Katarzyna Natalia

Gimnazjum Nr 1 im. Polskich Noblistów w Policach

3.

Dorc

Patrycja

Gimnazjum Nr 2 im. Orła Białego w Policach

4.

Gryzima - Grylicz

Kacper Radosław

Gimnazjum Nr 2 im. Orła Białego w Policach

5.

Michalska

Daria

Gimnazjum Nr 3 w Policach

6.

Kryszewski

Jakub

Gimnazjum Nr 3 w Policach

7.

Sawko

Krzysztof Dominik

Gimnazjum Nr 4 w Policach

8.

Tkacz

Kacper

Gimnazjum Nr 4 w Policach

9.

Śnigurowicz

Julia

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza  w Policach, Gimnazjum Nr 6  Szkoła Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Dwujęzycznymi

10.

Ciechanowicz

Martyna

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza  w Policach, Gimnazjum Nr 6  Szkoła Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Dwujęzycznymi

11.

Tłusty

Hanna

Publiczne Gimnazjum w Przecławiu

12.

Brysik

Aleksandra

Publiczne Gimnazjum w Przecławiu

13.

Bałuch

Julia

Zespół Szkół w Trzebieży

14.

Andruszkiewicz

Jakub

Zespół Szkół w Trzebieży

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Nazwa szkoły

1.

Adamczyk

Kacper Krzysztof

Gimnazjum Nr 1 im. Polskich Noblistów w Policach

2.

Żegałko

Martyna Anna

Gimnazjum Nr 1 im. Polskich Noblistów w Policach

3.

Lewandowski

Bartosz

Gimnazjum Nr 1 im. Polskich Noblistów w Policach

4.

Kostrzewa

Stanisław, Marek

Gimnazjum Nr 1 im. Polskich Noblistów w Policach

5.

Wójtowicz

Natalia, Aleksandra

Gimnazjum Nr 1 im. Polskich Noblistów w Policach

6.

Jasiński

Przemysław

Gimnazjum Nr 2 im. Orła Białego w Policach

7.

Marosek

Kacper Jan

Gimnazjum Nr 2 im. Orła Białego w Policach

8.

Marcinkowski

Michał, Stanisław

Gimnazjum Nr 3 w Policach

9.

Majkowski

Natan, Dariusz

Gimnazjum Nr 3 w Policach

10.

Samsik

Barbara

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza  w Policach, Gimnazjum Nr 6  Szkoła Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Dwujęzycznymi

11.

Andrut

Julia

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza  w Policach, Gimnazjum Nr 6  Szkoła Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Dwujęzycznymi

12.

Bach

Laura

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza  w Policach, Gimnazjum Nr 6  Szkoła Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Dwujęzycznymi

13.

Gardocka

Aleksandra

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza  w Policach, Gimnazjum Nr 6  Szkoła Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Dwujęzycznymi

14.

Wyrwicz

Marta

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza  w Policach, Gimnazjum Nr 6  Szkoła Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Dwujęzycznymi

15.

Ciechanowicz

Martyna

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza  w Policach, Gimnazjum Nr 6  Szkoła Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Dwujęzycznymi

16.

Koch

Konrad

Publiczne Gimnazjum w Przecławiu

17.

Buda

Jakub

Publiczne Gimnazjum w Przecławiu

18.

Bałuch

Julia

Zespół Szkół w Trzebieży

19.

Ambicki

Paweł

Zespół Szkół w Trzebieży

KONKURS MATEMATYCZNY

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Nazwa szkoły

1.

Tomanek

Wiktor

Gimnazjum Nr 1 im. Polskich Noblistów w Policach

2.

Banasiak

Krzysztof Waldemar

Gimnazjum Nr 1 im. Polskich Noblistów w Policach

3.

Maćkowski

Emilian

Gimnazjum Nr 2 im. Orła Białego w Policach

4.

Gryzima-Grylicz

Kacper Radosław

Gimnazjum Nr 2 im. Orła Białego w Policach

5.

Bochenek

Patryk Filip

Gimnazjum Nr 3 w Policach

6.

Michalska

Daria

Gimnazjum Nr 3 w Policach

7.

Sawko

Krzysztof, Dominik

Gimnazjum Nr 4 w Policach

8.

Tkacz

Kacper

Gimnazjum Nr 4 w Policach

9.

Andruszkiewicz

Paulina

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza  w Policach, Gimnazjum Nr 6  Szkoła Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Dwujęzycznymi

10.

Kurek

Jakub

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza  w Policach, Gimnazjum Nr 6  Szkoła Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Dwujęzycznymi

11.

Skubisz

Klara

Publiczne Gimnazjum w Przecławiu

12.

Rykaczewska

Julia Wiktoria

Publiczne Gimnazjum w Przecławiu

13.

Olejnik

Maria

Zespół Szkół w Trzebieży

14.

Wierzbicka

Alicja

Zespół Szkół w Trzebieży

GEOGRAFICZNY

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Nazwa szkoły

1.

Chodoruk

Maksymilian, Piotr

Gimnazjum Nr 1 im. Polskich Noblistów w Policach

2.

Sałapa

Agata, Magdalena

Gimnazjum Nr 1 im. Polskich Noblistów w Policach

3.

Początek

Wiktoria

Gimnazjum Nr 2 im. Orła Białego w Policach

4.

Potkańska

Zofia

Gimnazjum Nr 2 im. Orła Białego w Policach

5.

Ziarkiewicz

Jakub

Gimnazjum Nr 3 w Policach

6.

Michalska

Daria

Gimnazjum Nr 3 w Policach

7.

Janowski

Wojciech, Jakub

Gimnazjum Nr 4 w Policach

8.

Sawko

Krzysztof, Dominik

Gimnazjum Nr 4 w Policach

9.

Frulenko

Ignacy

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza  w Policach, Gimnazjum Nr 6  Szkoła Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Dwujęzycznymi

10.

Bąk

Oliwia

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza  w Policach, Gimnazjum Nr 6  Szkoła Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Dwujęzycznymi

11.

Kuczyńska

Marta, Klaudia

Publiczne Gimnazjum w Przecławiu

12.

Krawczak

Krystian

Publiczne Gimnazjum w Przecławiu

13.

Komocka

Julia

Zespół Szkół w Trzebieży

14.

Kasietczuk

Kacper

Zespół Szkół w Trzebieży

KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Nazwa szkoły

1.

Łabecka

Magdalena, Agnieszka

Gimnazjum Nr 1 im. Polskich Noblistów w Policach

2.

Dobrowolska

Justyna

Gimnazjum Nr 1 im. Polskich Noblistów w Policach

3.

Potkańska

Zofia

Gimnazjum Nr 2 im. Orła Białego w Policach

4.

Krzywicka

Alicja

Gimnazjum Nr 2 im. Orła Białego w Policach

5.

Miecznikowski

Hubert, Andrzej

Gimnazjum Nr 3 w Policach

6.

Demski

Tomasz, Jacek

Gimnazjum Nr 3 w Policach

7.

Adamowicz

Kamila

Gimnazjum Nr 4 w Policach

8.

Janowski

Wojciech, Jakub

Gimnazjum Nr 4 w Policach

9.

Wyrwicz

Marta

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza  w Policach, Gimnazjum Nr 6  Szkoła Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Dwujęzycznymi

10.

Goch

Edyta

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza  w Policach, Gimnazjum Nr 6  Szkoła Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Dwujęzycznymi

11.

Sławiński

Adam

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza  w Policach, Gimnazjum Nr 6  Szkoła Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Dwujęzycznymi

12.

Andruszkiewicz

Paulina

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza  w Policach, Gimnazjum Nr 6  Szkoła Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Dwujęzycznymi

13.

Orlicki

Daniel, Marek

Publiczne Gimnazjum w Przecławiu

14.

Białek

Adrianna

Publiczne Gimnazjum w Przecławiu

15.

Bauch

Julia

Zespół Szkół w Trzebieży

16.

Zielaskowski

Dawid

Zespół Szkół w Trzebieży

KONKURS FIZYCZNY

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Nazwa szkoły

1.

Banasiak

Krzysztof Waldemar

Gimnazjum Nr 1 im. Polskich Noblistów w Policach

2.

Łabecka

Magdalena Agnieszka

Gimnazjum Nr 1 im. Polskich Noblistów w Policach

3.

Dolak

Piotr

Gimnazjum Nr 2 im. Orła Białego w Policach

4.

Mazur

Adrian

Gimnazjum Nr 2 im. Orła Białego w Policach

5.

Ziarkiewicz

Jakub

Gimnazjum Nr 3 w Policach

6.

Krzyżanowski

Sławomir

Gimnazjum Nr 3 w Policach

7.

Kapica

Jakub

Gimnazjum Nr 4 w Policach

8.

Janowski

Wojciech, Jakub

Gimnazjum Nr 4 w Policach

9.

Jaskuła

Monika, Weronika

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza  w Policach, Gimnazjum Nr 6  Szkoła Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Dwujęzycznymi

10.

Wójcik

Dawid

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza  w Policach, Gimnazjum Nr 6  Szkoła Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Dwujęzycznymi

11.

Gozdur

Łucja

Publiczne Gimnazjum w Przecławiu

12.

Rykaczewska

Julia, Wiktoria

Publiczne Gimnazjum w Przecławiu

13.

Kuźmicki

Wiktor

Zespół Szkół w Trzebieży

14.

Zielaskowski

Dawid

Zespół Szkół w Trzebieży

KONKURS HISTORYCZNY                  

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Nazwa szkoły

1.

Łabecka

Magdalena, Agnieszka

Gimnazjum Nr 1 im. Polskich Noblistów w Policach

2.

Sałapa

Agata, Magdalena

Gimnazjum Nr 1 im. Polskich Noblistów w Policach

3.

Potkańska

Zofia

Gimnazjum Nr 2 im. Orła Białego w Policach

4.

Jasiński

Przemysław

Gimnazjum Nr 2 im. Orła Białego w Policach

5.

Królikowski

Maciej

Gimnazjum Nr 3 w Policach

6.

Zyblewski

Adrian

Gimnazjum Nr 3 w Policach

7.

Janowski

Wojciech, Jakub

Gimnazjum Nr 4 w Policach

8.

Kapica

Jakub

Gimnazjum Nr 4 w Policach

9.

Śnigurowicz

Julia

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza  w Policach, Gimnazjum Nr 6  Szkoła Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Dwujęzycznymi

10.

Wiśnios

Weronika

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza  w Policach, Gimnazjum Nr 6  Szkoła Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Dwujęzycznymi

11.

Krawczak

Krystian

Publiczne Gimnazjum w Przecławiu

12.

Grzegorzek

Piotr

Publiczne Gimnazjum w Przecławiu

13.

Gulka

Maciej

Zespół Szkół w Trzebieży

14.

Kasietczuk

Kacper

Zespół Szkół w Trzebieży

BIOLOGICZNY

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Nazwa szkoły

1.

Chodoruk

Maksymilian Piotr

Gimnazjum Nr 1 im. Polskich Noblistów w Policach

2.

Tkaczuk

Martyna

Gimnazjum Nr 1 im. Polskich Noblistów w Policach

3.

Tarkowska

Zofia

Gimnazjum Nr 2 im. Orła Białego w Policach

4.

Przybył

Emil

Gimnazjum Nr 2 im. Orła Białego w Policach

5.

Michalska

Daria

Gimnazjum Nr 3 w Policach

6.

Królikowski

Maciej

Gimnazjum Nr 3 w Policach

7.

Łukaszewska

Sandra

Gimnazjum Nr 4 w Policach

8.

Tkacz

Kacper

Gimnazjum Nr 4 w Policach

9.

Wyrwicz

Marta

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza  w Policach, Gimnazjum Nr 6  Szkoła Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Dwujęzycznymi

10.

Frulenko

Ignacy

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza  w Policach, Gimnazjum Nr 6  Szkoła Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Dwujęzycznymi

11.

Rykaczewska

Julia Wiktoria

Publiczne Gimnazjum w Przecławiu

12.

Kuczyńska

Marta Klaudia

Publiczne Gimnazjum w Przecławiu

13.

Martyniuk

Wiktoria

Zespół Szkół w Trzebieży

14.

Komocka

Julia

Zespół Szkół w Trzebieży

KONKURS WIEDZY  O SPOŁECZEŃSTWIE

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię / imiona ucznia

Nazwa szkoły

1.

Fałowski

Bartosz Maciej

Gimnazjum Nr 1 im. Polskich Noblistów w Policach

2.

Chodoruk

Maksymilian, Piotr

Gimnazjum Nr 1 im. Polskich Noblistów w Policach

3.

Gryzima - Grylicz

Kacper Radosław

Gimnazjum Nr 2 im. Orła Białego w Policach

4.

Ratajczak

Aleksandra

Gimnazjum Nr 2 im. Orła Białego w Policach

5.

Michalska

Daria

Gimnazjum Nr 3 w Policach

6.

Sowała

Karol

Gimnazjum Nr 3 w Policach

7.

Szperling

Radosław Jarosław

Gimnazjum Nr 4 w Policach

8.

Tkacz

Kacper

Gimnazjum Nr 4 w Policach

9.

Polechoński

Mikołaj

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza  w Policach, Gimnazjum Nr 6  Szkoła Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Dwujęzycznymi

10.

Trimintzios

Antonios

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza  w Policach, Gimnazjum Nr 6  Szkoła Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Dwujęzycznymi

11.

Krajniak

Michał

Publiczne Gimnazjum w Przecławiu

12.

Grzegorek

Piotr

Publiczne Gimnazjum w Przecławiu

13.

Kasietczuk

Kacper

Zespół Szkół w Trzebieży

14.

Bałuch

Julia Wiktoria

Zespół Szkół w Trzebieży

powrót