Efektowne i zasłużone zwycięstwo!
Efektowne i zasłużone zwycięstwo!

Zawodniczki SMS Police pokonały w piątek 3:0 Gedanię Gdańsk.

Drużyna trenera Jerzego Taczały do piątkowego meczu przystępowała w roli faworyta. Udowodniła to już w pierwszej partii gromiąc rywala do 12. Kolejne sety także padły łupem gospodyń, oba do 17. Mimo, że piątkowy mecz w pełni zdominowały policzanki, to spotkanie mogło się podobać. SMSki grały z pełnym zaangażowaniem i nie odpuszczały mimo wysokiego prowadzenia.

Wygrana nad Gedanią Gdańsk była  trzecią w tym sezonie w wykonaniu zawodniczek Szkoły Mistrzostwa Sportowego Police.

SMS Police – Gedania Gdańsk 3:0 (25:12, 25:17, 25:17)

SMS Police: Wróblewska, Mendowska, Bałuk, Bimkiewicz, Abramajtys, Tomaszewska, Bohdanowicz oraz Nowacka, Malon, Wachel, Maksym, Berbecka, Paluszkiewicz, Drosdowska

powrót