e-Dziennik Librus

Szanowni Rodzice,

mając na uwadze usprawnienie komunikacji pomiędzy rodzicami i nauczycielami postanowiliśmy wdrożyć w naszej szkole nowy dziennik elektroniczny - e-Dziennik Librus. Umożliwi on Państwu nie tylko szybki kontakt z nauczycielami, ale przede wszystkim bieżące monitorowanie postępów w nauce dziecka, zapewniając jednocześnie pełne bezpieczeństwo i poufność przekazywania danych.

Za pomocą systemu każdy rodzic, a także uczeń, będzie mógł sprawdzać oceny, otrzymywać gotowe analizy jego postępów w nauce, korespondować z dowolnym nauczycielem, odczytywać ogłoszenia szkolne, a także - w dalszej perspektywie czasowej - na bieżąco monitorować listy obecności oraz przeglądać terminarz sprawdzianów i wydarzeń klasowych i szkolnych.

Korzystanie z e-Dziennika Librus jest bardzo proste. Wystarczy zalogować się na swoje konto przez stronę https://dziennik.librus.pl. Login oraz hasło do dziennika otrzymają Państwo od wychowawcy klasy na najbliższym spotkaniu - 18 listopada 2014r.

Życzę przyjemnego i efektywnego korzystania z serwisu!

Agata Markowicz-Narękiewicz

Dyrektor Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach

powrót