Dziewczęta z SMS Police w Trzebieży

11 marca 2014 r. w hali sportowej Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Trzebieży odbyło się niecodzienne spotkanie. Na zaproszenie Rady Sołeckiej oraz MOW do trzebieży przyjechały dziewczęta ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Policach pod opieką Marii Liktoras oraz Mateusza Sylli.
Spotkanie podzielone było na kilka etapów. Pierwszą częścią był wspólny trening przeprowadzony przez trenerów drużyny SMS Police. Następnie rozegrane był mecze pomiędzy drużyną SMS Police a drużynami uczniów i nauczycieli z Trzebieży. Wyniki meczów nie pozostawiły nikomu złudzeń - dziewczęta z SMS wygrały zdecydowanie wszystkie pojedynki.
Celem spotkania było m.in.  umożliwienie wzajemnego zapoznania się podopiecznych placówek powiatowych. Okazało się że dwa bardzo odmienne podmioty - Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Policach i Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy mają także wspólne cechy, np. fakt że uczniami tych szkół jest młodzież pochodząca z całej Polski. Drużyna SMS zaprosiła młodzież z Trzebieży do kibicowania podczas ich meczów, które odbywają się w Policach.

W imieniu organizatorów spotkania serdecznie dziękujemy dyrekcji szkoły, trenerom oraz uczennicom SMS Police za przyjęcie zaproszenia, profesjonalne przygotowanie oraz przeprowadzenie spotkania z ogromnym zaangażowaniem.

Wasza pasja w działaniu jest dla nas motywacją do aktywności w codziennej pracy.

Henryk Pietruczuk
Wicedyrektor MOW Trzebież

powrót