DYPLOMY MEDITESTU ROZDANE

30 stycznia 2017 r. uczniom klas gimnazjalnych biorącym udział w  VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony „MEDITEST” zostały wręczone dyplomy.

Z przyjemnością informujemy, że Wiktoria Flieger (klasa 3GA) i Julia Herudzińska (klasa 3GB) otrzymały wyróżnienie w konkursie, co oznacza zajęcie 15. miejsca w Polsce. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy za udział.

Weronika Gieburowska, Jeremi Wiśniowiecki, Marek Żelazowski, Natalia Andrzejewska, Weronika  Nieścier, Julia  Sikorska, Kacper Szyszka, Natalia Andrzejewska, Julia Lewandowska, Emilia Wilczak, Karolina Nastarewicz, Marta Wyrwicz, Dominik Czeszejko, Paulina Czerechowicz, Filip Gryszczyński,  Aleksandra Jakóbczyk, Dominika Kowalska, Julia Śnigurowicz, Szymon Wróbel.

Gratulujemy!

Aleksandra Szafirska i Paulina Żołędziewska

powrót