Drodzy Uczniowie.
Drodzy Uczniowie.

 

Przed nami wakacje, czas, na który każdy czeka z niecierpliwością przez cały rok szkolny. Można odpocząć od nauki, od zajęć domowych, można odetchnąć od szkoły. Nieważne jest gdzie spędza się wakacje, ważne by były one radosne i przede wszystkim bezpiecznie.

W związku z rozpoczynającymi się wakacjami życzę Wam wspaniałego odpoczynku, niech będzie to dla Was bezpieczny czas, pełen beztroski i radości. Niechaj podczas codziennych zabaw i wędrówek rozbrzmiewa Wasz wesoły śmiech, a morze i góry witają Was słońcem i piękną pogodą.
Niech te letnie miesiące będą dla Was wszystkich odpoczynkiem od wszelkich trosk. Wykorzystajcie je dobrze. Do zobaczenia we wrześniu.

Agata Markowicz-Narękiewicz
Dyrektor Zespołu Szkół
im.Ignacego Łukasiewicza w Policach

powrót