Dbamy o bazę sportową i maksymalne wykorzystanie nowoczesnej hali

W sobotę 19.09.2015r. w Policach na hali Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza przy ul. Siedleckiej 6 przygotowując się do sezonu ligowego

KS ESPADON SZCZECINrozegrał dwa mecze.

Pierwszy o godz.11.00 z niemiecką drużyną Netzhoppers Königs Wusterhausen duże ESPADONY wygrali 4:0, drugi mecz o godz.19.00 z duńską ekipą Ishoy Volley wygrali 3:1.W duńskiej drużynie Ishoy Volley zagrał były zawodnik KS ESPADON SZCZECIN Maciej Kordysz.

Klub Sportowy Espadon Szczecin w 2014 roku rozpoczął rozgrywki w I lidzie siatkówki męskiej, mając za cel w jak najkrótszym czasie wkroczyć w poczet klubów grających w siatkarskiej elicie – PLUS Lidze.

Zdjęcia  : Joanna Błasiak, Monika Stangret.

 

W obiekcie sportowym również regularnie odbywają się rozgrywki ligowe o Młodzieżowe Mistrzostwo Polski Kobiet ( drużyna Młodej Ligi Kobiet Chemika Police)

 

A wkrótce na naszej hali kolejne emocje sportowe!

 

W dniach 17-18.10.2015r. odbędą się Mistrzostwa Polski w Piłce Siatkowej na Siedząco Osób Niepełnosprawnych.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Edyta Pena Bastidas

powrót